„ARS, CZYLI JAK DBAĆ O MIŁOŚĆ”

19 maja 2015 r. odbył się w naszej szkole konkurs z zakresu podstawowej wiedzy na temat programu edukacyjnego „ARS, CZYLI JAK DBAĆ O MIŁOŚĆ”. Organizatorami konkursu byli: Zespół Szkół w Czudcu i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Strzyżowie, która ufundowała ciekawe nagrody.

Konkurs miał za zadanie uświadomić młodzież, jakie zagrożenie niesie podejmowanie zachowań ryzykownych, sprawdzenie podstawowych wiadomości uczniów na temat założeń
i programu ARS oraz przedstawienie założeń i przekazu programu w postaci prezentacji multimedialnej.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Klaudia Pietrucha, I TŻ

II miejsce - Jakub Łyszczak, I TBA

III miejsce - Adrian Kut, I TŻ

Wyróżnienie otrzymała Natalia Jedziniak.

Uczniowie otrzymali od organizatorów dyplomy, interesujące publikacje książkowe oraz pomoce szkolne. Młodzieży gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

konkurs2015_1.jpgkonkurs2015_2.jpgkonkurs2015_3.jpg