Uroczysty apel ku czci św. Jana Pawła II

W dniu liturgicznego wspomnienia Ojca Św. Jana Pawła II młodzież przedstawiła montaż słowno-muzyczny upamiętniający niezwykłe życie Papieża-Polaka. Najważniejsze wydarzenia z życia Karola Wojtyły zobrazowane zostały poprzez archiwalne zdjęcia oraz fragmenty filmów dokumentalnych m.in. z wyboru kardynała Wojtyły na papieża, z zamachu na Jana Pawła II, beatyfikacji i kanonizacji naszego wyjątkowego rodaka.

Nastrój zadumy i refleksji towarzyszył uczestnikom spotkania także podczas wspólnej modlitwy do patrona dzisiejszego dnia. Ksiądz Paweł Blat pobłogosławił obecnych relikwią św. Jana Pawła II.

Pani wicedyrektor Grażyna Kubska podziękowała młodzieży i organizatorom uroczystości za wzruszający program artystyczny i w imieniu księdza zaprosiła wszystkich za papieską kremówkę.

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG