Rozstrzygnięto konkurs na plakat promujący czytelnictwo!

Rozstrzygnięty został „Szkolny konkurs na plakat promujący czytelnictwo” zorganizowany przez nauczyciela bibliotekarza mgr Lidię Bytnar. W konkursie wzięło udział dziewięć osób z sześciu klas. Prace zostały ocenione przez jury w składzie: pani Lucyna Janaś – Dyrektor Ośrodka Kultury w Czudcu, pani Anna Matyjas-Nieroda – artysta plastyk oraz pani Anna Pszonka – instruktor plastyk w Ośrodku Kultury w Czudcu.

Laureatkami konkursu zostały: Karolina Ciuba z klasy II TŻA (I miejsce), Mariola Lubas z klasy I TŻ (II miejsce) oraz Angelika Łącka z klasy II TŻN (III miejsce). Wyróżnienie otrzymała Sylwia Świrad z klasy II TŻN. Nagrodzone uczennice otrzymały z rąk pani dyrektor Marty Proksy dyplomy i upominki rzeczowe. Organizator konkursu dziękuje wszystkim uczestnikom artystycznych zmagań, życząc im wielu sukcesów w przyszłości.

konkurs2015_1.JPGkonkurs2015_2.JPGkonkurs2015_3.JPGkonkurs2015_4.JPG