„Przekażmy sobie znak pokoju”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski przygotował uroczysty apel, którego przesłaniem były słowa o wzajemnej miłości Boga i ludzi, o potrzebie wybaczania sobie i wspierania się w trudnych chwilach. Niezwykle aktualnie, w kontekście nasze sytuacji politycznej, zabrzmiały słowa znanej pieśni religijnej „ Przekażmy sobie znak pokoju”.

Życzenia radosnych Świąt, pełnych dobroci i wiary w drugiego człowieka złożyła nauczycielom i pracownikom pedagogicznym, młodzieży i rodzicom dyrektor szkoły mgr Marta Proksa. Pani dyrektor wręczyła także nagrody rzeczowe autorom prac wyróżnionym w konkursie na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy.

Niech nadchodzący 2016 rok spełni nasze nadzieje, że świat może być lepszy i piękniejszy!