Wycieczka dydaktyczna

26 kwietnia br.  zorganizowano wycieczkę dydaktyczną do zakładu  produkcyjnego i siedziby  firmy  Greinplastoraz do Centrum Technologicznego Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej. W wycieczce uczestniczyli uczniowie technikum budowlanego z kl. I, II, i III  oraz nauczyciele przedmiotów  budowlanych: Agnieszka Dziadosz i  Barbara Rusinek.

Doradca techniczny firmy Greinplast w ciekawy sposób przedstawił młodzieży  historię powstania zakładu, który jest znanym producentem  materiałów budowlanych takich jak: farby, tynki, szpachle, grunty oraz systemów dociepleń.Zwiedzając największy zakład firmy w Krasnem koło Rzeszowa uczniowie mogli zobaczyć, jak wygląda linia technologiczna i jak powstają  wyroby chemii budowlanej marki Greinplast.  Dodatkową atrakcją było wyjście na wieżę silosową produkcji suchej (35m).

Kolejnym etapem wycieczki była wizyta w Centrum Technologicznym Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej, gdzie uczniowie mogli poznać nowoczesne metody badania betonu i uzyskać informację na temat wykonywanych ekspertyz dotyczących stanu technicznego, sposobów zabezpieczania i technologii przeprowadzania robót naprawczych.

wycieczkadydaktyczna_1.JPGwycieczkadydaktyczna_2.JPGwycieczkadydaktyczna_3.JPGwycieczkadydaktyczna_4.jpgwycieczkadydaktyczna_5.jpgwycieczkadydaktyczna_6.jpg