Sukces Marioli na IX Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych

Wśród laureatów konkursu plastycznego pt. „Kiedy myślę Ojczyzna” – organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwierzycach - znalazła się uczennica klasy I technikum żywienia Mariola Lubas. Motywem przewodnim tegorocznego konkursu były słowa Jezusa Chrystusa „Błogosławieni miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.

Obraz Marioli „Promienie miłosierdzia” zdobył uznanie jury i został wyróżniony drugą nagrodą. Wernisaż prac oraz wręczenie nagród odbyło się 18 maja w „Siedlisku Janczar” w Pstrągowej podczas finału rajdu pieszego „Majówka Młodych”, w którym Mariola wraz z grupą koleżanek i kolegów uczestniczyła. Młodej artystce i jej opiekunce pani Annie Cygan gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!