Szkolna wywiadówka

18 maja br. w czasie szkolnej wywiadówki mgr Katarzyna Majewska-Żydzik, pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ze Strzyżowa, przeprowadziła pouczający wykład na temat poprawnych relacji dziecko – rodzic – nauczyciel. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się m.in., jak wpływają dopalacze na osobowość i zachowanie młodego człowieka.

Podczas szkolenia prowadząca udzieliła wielu cennych wskazówek mających zapobiegać sięganiu przez młodzież po używki. Pani pedagog podkreśliła wartość rodziny i poprawnych relacji interpersonalnych oraz ich wpływ na kształtowanie się charakteru młodego człowieka.

Następnie rodzice spotkali się w klasopracowniach z wychowawcami i nauczycielami, by poznać wyniki swoich dzieci w nauce i zachowaniu.

wywiadowka_2016_1.jpgwywiadowka_2016_2.jpg