II miejsce naszych dziewcząt w Finale Konkursu Upcyclingowego w Łodzi!

Uczennice Zespołu Szkół w Czudcu zdobyły II miejsce w finale Konkursu „Upcyclingowy Zawrót Głowy”! (I miejsca w tej kategorii wiekowej nie przyznano). Dziewczęta wspaniale zaprezentowały się w Centrum Promocji Mody przy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, zdobywając uznanie jury i licznie zgromadzonej publiczności.

Młode artystki wystąpiły na scenie w składzie: Mariola Lubas (I technikum żywienia)), Karolina Ciuba, Andżelika Łącka, Klaudia Pietrucha, Natalia Szela i Żaneta Złotek (II technikum żywienia). W czasie zabawnej scenki, której akcja rozgrywa się w galerii mody, zaprezentowały przygotowaną przez siebie upcyclingową suknię balową wraz z dodatkami: szalem, torebeczką, pierścionkiem. Drużyna z Czudca otrzymała dyplom oraz wartościową nagrodę rzeczową do wykorzystania na zajęciach kółka plastycznego. Dodatkową przygodę przeżyła Karolina Ciuba, która uczestniczyła w pokazie mody upcyclingowej, przygotowana „do wybiegu” przez specjalistki z dziedziny modelingu. Pobyt w Łodzi wzbogacony został o warsztaty recyclingowe, okolicznościowe spotkanie przy herbatce i sesję zdjęciową. Dziewczętom i ich opiekunkom: mgr Annie Cygan i mgr Marcie Pytko serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej!