„Trudna droga do wolności”

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości miały w naszej szkole wyjątkowo uroczysty charakter. Młodzież przygotowała i przedstawiła wzruszający program słowno-muzyczny nawiązujący do burzliwej, tragicznej, a jednocześnie chwalebnej historii naszego kraju. Piękne strofy wieszczów współbrzmiały z pieśniami patriotycznymi z różnych epok.

Niezwykłym przeżyciem było także wspólne odśpiewanie wszystkich zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego” przy akompaniamencie akordeonu, saksofonu i werbla. Scenariusz został wzbogacony ponadto poprzez pełne symbolu elementy dramy, ciekawą prezentację multimedialną i scenografię. Bohaterstwo i umiłowanie Ojczyzny naszych przodków jest testamentem i zobowiązaniem dla współczesnego pokolenia Polaków.

11listopada2016_1.JPG11listopada2016_2.JPG11listopada2016_3.JPG11listopada2016_4.JPG11listopada2016_5.JPG11listopada2016_6.JPG11listopada2016_7.JPG