Ogólnopolski Konkurs - "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" - I etap

Zapraszamy uczniów do udziału w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym". Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.moje-finanse.junior.org.pl. W zakładce Uczeń/Konkursy dostępna jest prezentacja dotycząca przebiegu konkursu, a w zakładce Uczeń/Konkursy/Regulamin dostępny jest Regulamin konkursu.

I wewnątrzszkolny etap konkursu ma charakter testowy i służy wyłonieniu reprezentacji szkoły oraz weryfikacji wiedzy i umiejętności uczniów na temat finansów.

W listopadzie udostępniony będzie materiał startowy, czyli zbiór wiadomości i ćwiczeń umożliwiających przygotowanie się do konkursu - materiał ten będzie dostępny dla ucznia i dla nauczyciela. W grudniu zostaną przeprowadzone eliminacje szkolne. Wielki finał konkursu odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2017 roku.

Udział w konkursie należy zgłaszać do 23 listopada br. do pani  Małgorzaty Piękoś.