Kolejny sukces naszych uczennic!

W czwartek 8 grudnia 2016 r. do finału Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyżej przystąpiło 118 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w tym dziesięcioro  z naszej szkoły. W dwóch etapach finału uczniowie zmierzyli się z wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i prawa.

W pierwszej części wszyscy zakwalifikowani uczniowie rozwiązywali test złożony z 30 pytań. Do drugiej części finału zakwalifikowało się 31 uczestników z Podkarpacia, w tym trzy uczennice Zespołu Szkół w Czudcu: Patrycja Król, Gabriela Pyziaz klasy III Technikum Żywienia oraz Agnieszka Ruszała z klasy II Technikum Żywienia, które z obydwu testów konkursowych uzyskały największą ilość punktów.

Następnie uczniowie opracowywali pisemnie zagadnienie wybrane spośród zestawów pytań problemowych. Pytania dotyczyły m.in. podziału i znaczenia śladów kryminalistycznych, praw i obowiązków oskarżonego, zasad odpowiedzialności karnej oraz charakterystyki systemu zarządzania kryzysowego w Polsce. Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu

Uczennicom oraz ich opiekunce mgr Wioletcie Sarnie składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów !