Sukces na XII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym!

W konkursie organizowanym przez Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny uczestniczyło 69 szkół z całego województwa podkarpackiego. Zgłoszonych zostało 329 prac pod tytułem „Porozmawiajmy o AIDS”. Wśród dziesięciu nagrodzonych osób znalazła się Karolina Ciuba, uczennica klasy III Technikum Żywienia. Ponadto jury przyznało dziesięć wyróżnień, jedno z nich otrzymał Przybysław Myśliwiec, uczeń klasy I Liceum Ogólnokształcącego.

Wręczenie dyplomów i wartościowych nagród rzeczowych odbyło się 8 grudnia br. w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie, gdzie do końca kwietnia 2017 roku można obejrzeć wystawę pokonkursową.

Laureatom konkursu oraz ich opiekunce pani Annie Cygan gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

konkurs2016_1.JPGkonkurs2016_2.jpgkonkurs2016_3.jpg