Poranek Sienkiewiczowski

Na zakończenie obchodów Roku Henryka Sienkiewicza biblioteka szkolna we współpracy z nauczycielami i uczniami przygotowała program poświęcony pisarzowi pod tytułem „Poranek Sienkiewiczowski”. Uczestnicy uroczystości zobaczyli prezentację multimedialną ukazującą niezwykle barwne życie autora „Trylogii” a także wysłuchali fragmentów „Ogniem i mieczem” oraz „Pana Wołodyjowskiego” ilustrowanych zdjęciami z filmów Jerzego Hoffmana. Szczególne wrażenie na słuchaczach zrobiła piękna „Dumka na dwa serca” w wykonaniu Oli Szaro i Adriana Kuta.

Kończy się Rok Sienkiewiczowski, ale mamy nadzieję, że nasza przygoda z bohaterami „Trylogii”, „Quo vadis”, „Krzyżaków” trwać będzie jeszcze długie lata.

poranek_1.JPGporanek_2.JPGporanek_3.JPGporanek_4.JPGporanek_5.JPGporanek_6.JPGporanek_7.JPG