Promocja Zespołu Szkół w Czudcu w strzyżowskim gimnazjum

Na zaproszenie dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Strzyżowie młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół w Czudcu zaprezentowali na półrocznym spotkaniu z rodzicami różnorodne kierunki kształcenia. Uczniowie liceum i technikum pokazali swoje umiejętności w zakresie : udzielania pierwszej pomocy (liceum ogólnokształcące o specjalności strażacko-ratowniczej), pielęgnacji roślin (technik architektury krajobrazu), sporządzania efektownych deserów (technik żywienia), technik malarskich (technik budownictwa), informacji turystycznej (technik hotelarstwa).

Mamy nadzieję, że ten ciekawy rodzaj promocji przybliżył gimnazjalistom i ich rodzicom ofertę edukacyjną naszej szkoły. Zapraszamy absolwentów strzyżowskiego gimnazjum do kontynuowania nauki w Zespole Szkół w Czudcu!

o_szkole_1.jpgo_szkole_2.jpgo_szkole_3.jpgo_szkole_4.jpgo_szkole_5.jpgo_szkole_6.jpg