Uczestniczyliśmy w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”

24 lutego br. w  Zespole Szkół Gospodarczych  przy ul. Spytka Ligęzy w Rzeszowie odbył się etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w tym przepisów bhp. W konkursie wzięło udział 48 uczniów z 24 szkół ponadgimnazjalnych uczestniczących w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Dominika Dziadosz z klasy I Technikum Żywienia i Aneta Niedziałek z klasy III Technikum Żywienia - laureatki eliminacji szkolnych. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 35 pytań. Nasze reprezentantki spisały się dobrze, zdobywając średni wynik 83%.