Światowy Dzień Liczby π

Z okazji Światowego Dnia Liczby π 14 marca br. w Zespole Szkół w Czudcu wykonana została okolicznościowa gazetka oraz odbyły się dwa konkursy: grupowy konkurs rozwiązywania krzyżówek matematycznych oraz indywidualny konkurs rozwiązywania zadań matematycznych, nietypowych, o ciekawej treści. W konkursie grupowym wystartowało osiem 3-osobowych drużyn. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i wiedzą.

Najlepsze okazały się : dwie drużyny z klasy IV Technikum Żywienia w składzie : Wiater Agata, Furtek Dorota, Rykała Patrycja oraz Modlisz Beata, Pałys Aneta , Mularz Berenika a także drużyna z klasy III Technikum Architektury w składzie: Szaro Aleksandra , Barć Paweł, Wiater Aleksandra. Indywidualnie najlepiej poradziła sobie uczennica klasy IV TŻ Beata Modlisz. Zwycięzcom gratulujemy bardzo dobrych wyników, a organizatorce konkursu mgr Wiesławie Wójcik ciekawego pomysłu na obchody Światowego Dnia Liczby π.