Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół w Czudcu !

Tradycyjnie w pierwszym dniu wiosny gościliśmy w naszej szkole uczniów klas trzecich gimnazjów z powiatu strzyżowskiego. Tym razem zaproszenie przyjęła młodzież z Czudca, Połomi, Pstrągowej, Strzyżowa i Żarnowej. W towarzystwie kolegów z liceum i technikum gimnazjaliści poznawali pracownie przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych, bibliotekę, strzelnicę a także obiekty sportowe.

Uczestniczyli w pokazie ratownictwa technicznego z pomocą przedmedyczną, zobaczyli z bliska profesjonalne wyposażenie laboratorium kryminalistycznego. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w różnorodnych warsztatach edukacyjnych, m.in.: wykonywanie dekoracyjnych tynków, rozpoznawaniu zastawy stołowej, test sprawnościowy na architekta krajobrazu oraz w ciekawych grach i zabawach. Dla najaktywniejszych uczestników zajęć zorganizowano loterię z ciekawymi fantami. Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nas w Dniu Otwartych Drzwi a także pomogły nam w ich organizacji.