Sukces artystyczny Marioli Lubas!

Rozstrzygnięty został VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Nasi sąsiedzi –Mój świat w przyszłości” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie. Po obejrzeniu 573 prac z Polski oraz 121 prac ze Słowacji, nadesłanych łącznie z 98 placówek, komisja w składzie: Bogusław Tomczak, Alfons Kobielsky, Kinga Cichowska-Szmulkiewicz i Silvia Nusová przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych.

Praca Marioli, uczennicy klasy II Technikum Żywienia, została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać w Galerii Domu Kultury przy ulicy Osmeckiego 51. Praca przedstawia wizję świata ukrytego w głębinach mórz i oceanów. Marioli i jej opiekunce mgr Annie Cygan serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !