Uczestniczyliśmy w Majówce Młodych 2017 !

W jubileuszowej X Majówce Młodych wzięło udział kilkuset uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu ropczycko-sędziszowskiego i strzyżowskiego. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa młodzieży z różnych klas wraz z opiekunami. Barwna grupa piechurów przemierzyła około 15-kilometrową trasę od Łętowni do „Siedliska Janczar”, podziwiając piękno wiosennej przyrody w atmosferze wzajemnej sympatii i życzliwości.

Wyjątkowe przeżycia połączyły wszystkich przy kapliczce św. Bartłomieja, gdzie odśpiewano m. in. Litanię Loretańską i „Barkę”, tak bliską św. Janowi Pawłowi II. Strudzeni i szczęśliwi wędrowcy po dotarciu do celu spożyli ciepły posiłek, a następnie włączyli się do wspólnej zabawy przy skocznych, tanecznych melodiach. Uczestnicy Majówki spotkają się na pielgrzymim szlaku znów za rok !

majowka2017_1.jpgmajowka2017_2.jpgmajowka2017_3.jpgmajowka2017_4.jpgmajowka2017_5.jpgmajowka2017_6.jpgmajowka2017_7.jpgmajowka2017_8.jpg