Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018!

Nowy rok szkolny rozpoczął się 4 września uroczystą mszą świętą w kościele p.w. Świętej Trójcy w Czudcu. W homilii ks. Mariusz Mastaj zachęcał uczniów do systematycznego wzbogacania swojej mądrości i do pięknej współpracy z Panem Jezusem na drodze duchowego wzrostu. Podkreślił wyjątkową wartość wzajemnej modlitwy, nauczycieli za uczniów i uczniów za nauczycieli.

W czasie uroczystego apelu pani wicedyrektor Grażyna Kubska przedstawiła uczniom najważniejsze informacje związane z organizacją nowego roku szkolnego. Odczytane zostały ponadto listy Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch oraz Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z życzeniami pozytywnych przeżyć i twórczych pomysłów na nadchodzący nowy rok szkolny. Na zakończenie uczniowie spotkali się z wychowawcami, by powspominać wakacyjne przygody i zapoznać się planem zajęć dydaktycznych.

roap2017_1.JPGroap2017_2.JPGroap2017_3.JPG