Spotkanie uczniów z pracownikami PWSZ w Krośnie

Uczniowie technikum budownictwa uczestniczyli 13 lutego br. w spotkaniu z dr inż. Bartłomiejem Czado, mgr inż. Wojciechem Radwańskim i mgr inż. Dariuszem Leniem, pracownikami PWSZ w Krośnie.

W czasie spotkania zapoznali się z nieinwazyjnymi metodami określania wytrzymałości betonu, rodzajami zbrojenia i jego ułożeniami w elementach żelbetowych. Mieli również możliwość obserwowania badania nośności gruntów budowlanych. Ta ciekawa forma zajęć z pewnością zachęci uczniów do dalszego rozwijania zainteresowań związanych z wybranym przez nich kierunkiem kształcenia.

spotkanie_PWSZ2017_1.JPGspotkanie_PWSZ2017_2.JPGspotkanie_PWSZ2017_3.JPGspotkanie_PWSZ2017_4.JPGspotkanie_PWSZ2017_5.JPGspotkanie_PWSZ2017_6.JPGspotkanie_PWSZ2017_7.JPG