Gramy dalej, panowie!

Niezwykłych emocji dostarczyły kibicom rozegrane 21 stycznia br. w Czudcu mecze w półfinale wojewódzkiej Licealiady piłki siatkowej. Drużyna Zespołu Szkół w Czudcu przystąpiła do zawodów mocno osłabiona brakiem kontuzjowanego - głównego rozgrywającego - Kuby Rykały.

Pierwszy mecz z drużyną Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku nasi chłopcy wygrali w dwóch setach 25:16, 25:18. W drugim pojedynku przegrali nieznacznie z reprezentacją Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie, po niezwykle zaciętej i wyrównanej walce (25:22, 25:19). W konsekwencji zagrają w barażach ze zwycięzcą II i III wojewódzkiego półfinału Licealiady. Pani wicedyrektor Zespołu Szkół w Czudcu Grażyna Kubska pogratulowała zawodnikom poziomu wyszkolenia, determinacji w walce o każdy punkt a przede wszystkim postawy fair play na boisku. Dziękujemy naszym młodym siatkarzom i ich trenerom panom Wojciechowi Szeli i Bartoszowi Hałasowi za moc wrażeń sportowych, z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze.

DSC_0676.JPGgramydalej_1.JPGgramydalej_2.JPGgramydalej_3.JPGgramydalej_4.JPGgramydalej_5.JPGgramydalej_6.JPGgramydalej_7.JPGgramydalej_8.JPG