Konkurs historyczny Drogi do niepodległości

„Drogi do niepodległości. Polska i Polacy w latach 1794-1918”. Pod takim hasłem, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, odbył się szkolny konkurs historyczny. W konkursie wzięło udział 19 uczniów.

Wśród uczestników najlepszą wiedzą wykazał się Arkadiusz Szymański, uczeń  klasy II Liceum Ogólnokształcącego. II miejsce w konkursie zajął Karol Stawarz z klasy III Technikum Żywienia , natomiast  miejsce III - ex aequo –zdobyli Konrad Kucab  i Karolina Budyń, również uczniowie Technikum Żywienia. Zwycięzcy otrzymali z rąk pani dyrektor Marty Proksy okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

konkurshistoryczny_1.JPGkonkurshistoryczny_2.JPGkonkurshistoryczny_3.JPGkonkurshistoryczny_4.JPGkonkurshistoryczny_5.JPG