Stypendyści Zespołu Szkół w Czudcu

W czasie LIII sesji Rady Powiatu Strzyżowskiego 18 września br. wręczone zostały stypendia uczniom, którzy wyróżnili się w roku szkolnym 2017/2018 bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami w konkursach i olimpiadach na szczeblu centralnym.

Wśród nagrodzonych znaleźli się także przedstawiciele naszej szkoły: Diana Barć, Karolina Budyń, Dominik Strzępek, Ewelina Warchoł i Joanna Wójcik. Na szczególne uznanie w gronie stypendystów zasłużyły Ewelina Warchoł (laureatka XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu) oraz Karolina Budyń (finalistka tejże Olimpiady). Obydwie uczennice uczęszczają do Technikum Żywienia w Zespole Szkół w Czudcu, a ich opiekunką jest nauczycielka zawodu mgr Joanna Moskwa. Wszystkim uczniom, którzy otrzymali dyplomy z Powiatowego Funduszu Stypendialnego im. Jana Przecławczyka Dąbrowskiego, gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z podejmowanego trudu zdobywania wiedzy.

stypendia2018_1.jpegstypendia2018_1.jpgstypendia2018_2.jpg