Udział naszych uczniów w Pielgrzymce Maturzystów

Wczesnym porankiem 26 września maturzyści z Zespołu Szkół w Czudcu udali się na pielgrzymkę do Częstochowy. O godzinie 10:00 dotarli na Jasną Górę, gdzie wysłuchali katechezy i skorzystali z sakramentu pokuty.

Następnie uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej koncelebrowanej, której przewodniczył biskup rzeszowski Edward Białogłowski. Kolejnym etapem ich podróży była zabytkowa kopalnia soli w Bochni. W czasie dwugodzinnego zwiedzania podziwiali wyjątkowe, podziemne miasto, które tworzą unikatowe komory solne o charakterystycznym kształcie i układzie geologicznym, pięknie wykute w soli kaplice oraz rzeźby solne. Jak zapewniają, przywieźli ze sobą wiele wrażeń duchowych i pozytywnej energii, które wykorzystają, przygotowując się do czekających ich egzaminów!

pielgrzymka20181.jpgpielgrzymka20182.jpgpielgrzymka20183.jpgpielgrzymka20184.jpg