Nasi wolontariusze z wizytą w Domu Dziecka

W środę 28 listopada 2018 r. pani dyrektor  i wychowawca Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łące odebrali dary zebrane przez naszych uczniów podczas akcji charytatywnej przeprowadzonej w sklepach "Groszek" oraz "Delikatesy Centrum" w Czudcu.

Wszystkim darczyńcom w imieniu mieszkańców i pracowników Domu Dziecka składamy serdeczne podziękowania za hojność i okazane serce.

Wieczorem 16 naszych wolontariuszy wraz z opiekunami uczestniczyło w zabawie andrzejkowej w Domu Dziecka w Łące. Młodzież przygotowała na spotkanie słodki poczęstunek oraz podarowała najmłodszym dzieciom sympatyczne pluszowe zabawki. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy muzyce granej na żywo.