Nasze stypendystki

Dwie uczennice naszej szkoły, Ewelina Warchoł z klasy IV i Karolina Budyń z klasy III technikum żywienia, otrzymały Stypendium Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach projektu pn.

Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych – rok szkolny 2018/2019. Tym samym znalazły się w gronie najbardziej uzdolnionej młodzieży województwa podkarpackiego. Spośród 513 pozytywnie ocenionych wniosków dziewczęta zajęły drugą i dwudziestą pierwszą lokatę w rankingu. Wsparciem stypendialnym w ramach projektu obejmuje się uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce oraz odnoszących sukcesy na olimpiadach z przedmiotów zawodowych. Nasze uczennice wyróżniły się wysokimi średnimi ocen na świadectwach szkolnych oraz sukcesem na XLII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, uzyskując tytuł finalistki i laureatki tejże olimpiady. W bieżącym roku szkolnym pod okiem nauczyciela - opiekuna dydaktycznego - realizują Indywidualne Plany Rozwoju Edukacyjnego, mające na celu dalsze rozwijanie ich zainteresowań i zdolności.

stypendystki2018_1.jpgstypendystki2018_2.jpgstypendystki2018_3.jpg