Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

W ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku zorganizował Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Fotograficzny pod hasłem „ Miejsca walk o niepodległość w powiecie strzyżowskim i okolicach”.

Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie miejsc walk Polaków w obronie kraju na przestrzeni wieków. Zdjęcia własnego autorstwa miały mieć postać albumu fotograficznego.
Pierwsze miejsce w konkursie zdobył album wykonany przez Dominika Strzępka, ucznia II klasy Technikum Budowlanego Zespołu Szkół w Czudcu, ilustrowany rycinami Diany Barć, uczennicy klasy II Technikum Żywienia. Gratulujemy!