Sto dni przed maturą!

Uczniowie III klasy liceum ogólnokształcącego i IV klasy technikum Zespołu Szkół w Czudcu na miejsce swojego wymarzonego balu studniówkowego wybrali znaną z gościnności restaurację „Żarnowianka”.

Punktualnie o godzinie 18:00 wszystkich obecnych na sali powitała w imieniu organizatorów Ewelina Warchoł, uczennica IV klasy technikum żywienia. Słowa wdzięczności za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży skierowała do dyrekcji szkoły oraz pedagogów. Pan dyrektor Ryszard Wacko, dziękując za zaproszenie, życzył tegorocznym absolwentom szkoły zdania egzaminów maturalnych, wyboru dobrej i ciekawej ścieżki życiowej a także spełnienia dużych i małych marzeń. Chwilą największego wzruszenia dla uczestników uroczystości było zatańczenie poloneza, w czasie którego można było podziwiać piękne kreacje pań, elegancję panów a także duże umiejętności tancerzy. Do szampańskiej zabawy porwał wszystkich DJ Witek, w repertuarze którego znalazły się zarówno wielkie przeboje polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, jak i piosenki na życzenie. Około godziny 23:00 zawitała na bal fotobudka, do której z miejsca ustawiła się długa kolejka. Bogaty wybór strojów i rekwizytów umożliwiał przeróżne, w tym bardzo zabawne metamorfozy. Radość uczestników balu, wspaniałą atmosferę uroczystości uwiecznił na pięknych zdjęciach pan Leszek Drzał. I tylko świt nadszedł jakby za wcześnie, by zakończyć tę wspaniałą i niepowtarzalną przygodę młodości!

studniówka2019_1.jpgstudniówka2019_2.jpgstudniówka2019_3.jpgstudniówka2019_4.jpgstudniówka2019_5.jpgstudniówka2019_6.jpg