Dzień Otwarty Szkoły 2019

We wtorek 5 marca w Dniu Otwartym Szkoły odwiedzili nas tegoroczni absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów z Babicy, Czudca, Nowej Wsi, Pstrągowej, Strzyżowa i Wyżnego.

Uczniowie zapoznali się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 a także uczestniczyli w różnorodnych zajęciach z nauczycielami i młodzieżą. Wśród licznych atrakcji przygotowanych na ten dzień znalazły się m. in. : pokazy pierwszej pomocy, domino matematyczne, warsztaty z zakresu budownictwa i savoir vivre´u, warsztaty symulacyjne - narkogogle i alkogogle przygotowane we współpracy ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Strzyżowie oraz quizy językowe. Zainteresowane osoby mogły spróbować swoich sił na szkolnej strzelnicy a także porozmawiać z zawodnikami speedwayu Stali Rzeszów. Miłą niespodzianką dla naszych gości był słodki poczęstunek oraz okolicznościowa loteria z nagrodami zorganizowana w bibliotece szkolnej. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom Dnia Otwartego Zespołu Szkół w Czudcu i zapraszają do ponownych odwiedzin.