Aviko

w środę 29 maja firma Aviko po raz kolejny zorganizowała w naszej szkole pokaz połączony z konkursem kulinarnym.

Tym razem do rywalizacji przystąpiły także uczennice klasy III technikum żywienia: Karolina Budyń, Dominika Dziadosz oraz Joanna Wójcik. Dziewczęta, podobnie jak kucharze z podkarpackich restauracji, miały za zadanie przygotować pięć potraw z wykorzystaniem produktów Aviko. Jurorzy bardzo wysoko ocenili ich pracę, podkreślając staranność wykonania potraw oraz ciekawy sposób ich prezentacji na talerzu. Ostatecznie zajęły w konkursie I miejsce i zdobyły cenne nagrody. Gratulujemy sukcesu i bardzo dużych umiejętności kulinarnych!

aviko_1.jpgaviko_2.jpgaviko_3.jpgaviko_4.jpgaviko_5.jpgaviko_6.jpgaviko_7.jpgaviko_8.jpg